5 Ekim 2009 Pazartesi

Türkiye'nin 8. harikası


(darıca hyvnt bhcsi)
Ne uzun bir haftasonuydu, aşko full çalıştı
Cuma işden 1kaç saat erken kaçıp Kadıköy cuma pazarına gittim. Herşey öyle ucuzdu ki, taytlar 1tl, badiler 2,5 tl 3,5tl doldurdum poşetleri eve geldim denedim hepsini sonra hemen çamaşır makinasına.
Aşko geldikten sonra Palladium'da bir akşam yemeği sonrası , evde zaping turnuvası.

Cumartesi my boss'un kızının düğünü, güzel bir gelin olmuştu. Kendi nikahımdan sonra gördüğüm ilk gelindi ve ben hakikaten cok heyecanlandım tüylerimdiken diken oldu. İstedim ki , hiçbirşeye kafalarını takmadan anın tadını cıkarsınlar. İşyerinden son ana kadar izin alamayan kocacım ve süslenmiş onun gelip gelmeyeceğini bilmeden bekleyen ben ne stressliydi yarabbii. Geldi giyindik gittik ve öyle bir kullandı ki Lador'u  Turkcell'in wınnn'ı az kalır. Çarpıcaz bi yere diye tırsmadım değil. 1,5 saatte gittik döndük.
Eve geldik, minik bir enfeksiyon geçirdiğim için dr. iğne vermişti (8iğnede bitti nihayet bugun kontrole gidicem) onun bünyeden yarattıgı halsizlikle gelene kadar sevgilim uyumuşum. Palladium da Akşam maması. Mübarek Palladium da 2. evimiz oldu mama yapamayınca hop diye kacıyoruz oraya güsel oluyor:P

Gecesi Lost'a yeniden başladık. 1. bölümden  aa aa yapa yapa kaldık:D 01,30'a kadar izlemeye devam ettim. Kocacım 23'de nakavt oldu. Aşkım baksanaaa dedikce - he ney ben uyumuyorum ki , gözümü kapadım açıcam şimdi -diye kendininde inanmadığı lie'lar söledi:D
Tabeeeee dedim bende tamam kapa sen gözlerini kulaklarınla dinle ne gerek var izlemeye:P

Pazar günü de çalışan koca yalnız bir eş. Tasımı tarağımı  (iğnemi, telefonumu ve anahtarımı:P) toplayıp yanına gittim kahvaltı yaparız işyerinde diye. Tost çay ve kahvaltılık hazırlayıp göndermiş kayınvaldem. Ona daha yakın olması işyerinin pek güzel oldu:) Magazin programını izleyip acımasız yorumlarımızı yapıp tostlarımızı dişleyip çaylarımızı yudumladık:P  Vakit geçti İğnemi olma zamanım geldi eve bıraktı aşko ama evi toparlıycak ne istek nede yemek yapıcak istek vardı.

Dolaplarımı toplama işine girdim . Her topladığım anda içimi hoş eden eski hatıralarımızın oldugu kutuyu açınca dakikalarca takılı kalıyorum. Herbirini ilk kez görmüşcesine inceleyip şaşırıp aynı tebessümle kapatıyorum kutuyu. Gene öyle oldu. Birkaç şey daha ekledim içine. Evin köşelerine kocacımın yerleştirdiği notlarda o kutudaki yerini aldı.

Erken saatte zil çaldı bi baktım gelmiş nazik eşimm:P Evdeki iş durumuna göre gidebilirim der gözlerle bakıyor bana :D gidicek misin diyorum söyleyecegın şeye göre gidedebilirim kaladabilirim diyor:D
Süpürülüp silinecek dememle gidiyorum demesi biroldu:D nyse sağolsun  o onları yaptı bende çamaşırları astım katladım mutfagı toparladım. Optimum'a gittik. Karnım feci acıkmıştı. Değişik bişi yiyelim fastfood olmasın . Ben ramiz, aşko lhmcn yedi 3tn. Doymadık:D Gitti gene burgerdan menü aldı 2tn daha :D İflah olmıycaz fastfood sonumuz olacak. Patladık bu seferde 2 -3 tur optimumda mng baktım hiçbirşey yoktu. Maç saati FB- Gençlerbirliği yaklaştı için ligtv kartını alıp ablasına gittik. Maçı onlarda izledik. 8de'8 yaptık. 2-0 yendik güzel bir akşam oldu maaile.